gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

درباره الماس تریپ

الماس تریپ، تجربه سفر همراه با آرامش و امنیت 

ما در سامانه رزرواسیون الماس تریپ، از ابتدای سال 1401 فعالیت‌مان را در حوزه گردشگری الکترونیکی و رزرو آنلاین آغاز کردیم. استفاده از تخصص نیروهای جوان و خوش فکر در کنار به کارگیری از توانمندی و تجربه بزرگان عرصه گردشگری از اهداف ناب ما در این مجموعه بوده و هست. 

ارائه بهترین قیمت بازار گردشگری، پشتیبانی حرفه‌ای برای ایجاد بهترین تجربه رزرو برای شما، در کنار استفاده از به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا در راه‌اندازی این سامانه آنلاین، جزء سر خط‌های کار ماست. 

ما در سامانه الماس تریپ با همراهی و همکاری گروه‌های آی تی و نرم افزاری کاملاً بومی و متخصص در زمینه نوشتن سایت رزرواسیون، کامل‌ترین سامانه را طراحی و راه اندازی کرده‌ایم. 

خدمات ما در ۳۱ استان ایران و تمام شهرها با جذب بهترین هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها از لحاظ کیفیت و قیمت، آماده ارائه خدمات به شما هم‌وطنان عزیز هستیم. 

 

حوزه‌هایی که در آن فعالیت می‌کنیم:

امکان رزرو هتل و هتل آپارتمان در سراسر کشور

گردشگری الکترونیکی

رزرو تورهای داخلی مت باکیفیت 

برگزاری گشت‌های نیم روزی به مکان‌های تفریحی،گردشگری و تجاری در مشهد مقدس

 

چطور می‌توانم از خدمات شما استفاده کنم؟

تنها کافیست تاریخ و مقصد مورد نظرتان را در این سامانه مشخص کنید و یک رزرو به دغدغه را انجام دهید؛ کارشناسان الماس تریپ به شما کمک می کنند تا به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مورد نظرتان را رزرو کنید. 

تمامی هماهنگی‌های لازم جهت تکمیل مراحل رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، و دیگر خدمات گردشگری، بر عهده‌ی کارشناسان ماست. 

 

امنیت اطلاعات شما در الماس تریپ تضمین است

به شما تضمین می‌دهیم که تمامی اطلاعات مشتریان در سامانه الماس تریپ به طور کامل نزد این شرکت محفوظ است.

 

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی؛ 

هنوز ابتدای کاریم و تجربیات بسیار در پیش داریم؛ اما کسب رضایت شما مهم‌ترین ارزشی است که هر قدم‌مان را با آن بر می‌داریم.