gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

قوانین رزرو از سایت الماس تریپ

تیم کارشناسان الماس تریپ با صرف وقت بسیار، کوشیده‌اند تا با دقت هرچه بیشتر اطلاعات مربوط به امکانات و همچنین قیمت اتاق‌های هتل را، مستقیما و بدون واسطه از هتل‌ها دریافت کنند. با این وجود گاهی اوقات ممکن است تفاوت‌هایی در اطلاعات سایت نسبت به امکانات هتل وجود داشته باشد، که معمولا ناشی از تغییر در سطح امکانات هتل و عدم اطلاع رسانی آنان به سایت می‌باشد. مجموعه الماس تریپ برای خدمات رسانی دقیق‌تر، هر لحظه در حال رصد کردن تغییرات و بروزرسانی وب سایت است، با این حال پیشنهاد این مجموعه برای شما این است که در پروسه‌ی رزرو هتل چنانچه در هر موردی ابهامی برای شما عزیزان وجود داشت، قبل از انجام رزرو با کارشناسان سایت تماس گرفته تا همکاران ما به بهترین نحو اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

- رعایت کلیه قوانین عمومی هتل، اعم از ارائه مدارک معتبر شناسایی جهت احراز هویت و نیز مدارک مبنی بر محرمیت برای زوجین بر عهده میهمانان گرامی است و در صورت عدم ارائه مدارک لازم (مثلا شناسنامه)، عواقب عدم ارائه خدمات از سمت هتل بر عهده میهمان خواهد بود. در این حالت مجموعه الماس تریپ هیچگونه تعهدی نسبت به بازپرداخت مبلغ رزرو نخواهد داشت مگر اینکه این مبلغ توسط هتل به میهمان پرداخت گردد. 

 

- گاهی اوقات ممکن است رخ دادن برخی موارد غیر قابل پیش بینی همچون عملیات تاسیساتی در هتل، اشتباهات کارمندان هتل در هنگام رزرو و یا دیگر اتفاقات خاص، موجب شوند رزرو‌هایی که در سایت ثبت نهایی شده‌اند با مشکل مواجه شوند. در این حالت مجموعه الماس تریپ خود را موظف می‌داند بر اساس تعهدی که نسبت به رزروهای ثبت شده دارد پیگیر وضعیت مسافرین گرامی بوده و شرایط اقامتی مشابه رزرو صورت گرفته را برای آنان فراهم نماید. 

 

- قوانین کنسلی سامانه الماس تریپ: در صورتی که هر زمانی مسافر قصد کنسل کردن داشته باشد، حتی چند دقیقه بعد از ثبت رزرو، طبق قراردادی که سایت الماس تریپ با هتل دارد برای مجموعه جریمه در نظر گرفته می‌شود و حسابداری هتل، در صورتحساب آینده شرکت آن را منظور می‌کند . سامانه رزرواسیون الماس تریپ با ارتباطات دوستانه‌ای که با هتل دارد نهایت تلاش خود را می‌کند که این جریمه کمترین مقدار ممکن حتی کمتر از قرارداد باشد اما در نهایت تصمیم با هتل است. در صورت درخواست مسافر مبنی بر لغو رزرو انجام شده به هر علت، اقدامات پیرو قوانین هتل و گارانتی اتاق‌ها خواهد بود. ممکن است با توجه به ایام خاص و شلوغی و تعطیلات خصوصا ایام نوروز، اتاق گارانتی و چارتر شده باشد و امکان کنسل کردن رزرو وجود نداشته باشد و بالطبع مبلغی مسترد نخواهد شد، در غیر اینصورت در اکثر هتل‌ها تا 72 ساعت قبل از تاریخ ورود مسافر به هتل، طبق قوانین کنسلی هتل و چارتر کننده، به علاوه 15 درصد از مبلغ پرداختی به عنوان کارمزد خدمات سایت کسر شده و مابقی برگشت داده می‌شود.

 

- چنانچه میهمان به هر دلیلی در روز مقرر (تاریخ رزرو) در هتل حضور پیدا نکند، هیچ مبلغی به وی بازگردانده نخواهد شد. هتل و مجموعه رزرواسیون الماس تریپ هیچ مسئولیتی در قبال چنین پیشامدهایی نخواهد داشت. 

 

- شرایط ورود و خروج هر هتل تابع قوانین همان هتل است، چنانچه میهمان قصد دارد در ساعت تحویل دادن یا تخلیه اتاق تغییری ایجاد کند نیاز به هماهنگی با مدیریت هتل خواهد داشت و این موضوع از اختیارات شبکه رزرواسیون الماس تریپ خارج خواهد بود. رعایت این مسئله در روزهای شلوغی سال که تاخیر در تحویل اتاق ممکن است باعث نارضایتی دیگر مسافران گردد، اهمیت بیشتری خواهد داشت.

 

- صحت اطلاعات وارد شده در مراحل ثبت رزرو به عهده کاربران است؛ اما در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات، کارشناسان ما در جهت رفع مشکل با شما عزیزان همراه خواهند بود و در صورت امکان مشکل را برطرف خواهند کرد.

 

- وب سایت الماس تریپ می‌تواند جهت ارائه برخی خدمات از اطلاعاتی که توسط کاربران ارائه شده است استفاده نماید، بدیهی است حفظ این اطلاعات بر عهده مجموعه الماس تریپ می‌باشد. 

 

- خدماتی که در هتل به مسافر ارائه می‌شود طبق واچری خواهد بود که از سامانه الماس تریپ دریافت نموده‌اید. چنانچه دیگر امکانات هتل مشمول هزینه باشد، مانند پارکینگ، مجموعه آبی، لاندری، مینی بار و ترانسفر، مسافر ملزم به پرداخت و تسویه آن‌ها خواهد بود.

 

سایر قوانین و مقررات همچون "قوانین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری"، قوانین مربوط به "رزرو اینترنتی" و همچنین قوانین " تجارت الکترونیکی" در سامانه الماس تریپ اعتبار خواهد داشت.

 

انتخاب گزینه تایید از سمت شما مشخص کننده این است که تمامی این قوانین را مطالعه نموده و مفاد آن را بطور کامل پذیرفته اید. بدیهی است پس از تایید هیچگونه ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از قوانین پذیرفته نخواهد شد.

 

شعار سایت الماس تریپ اقامتی خوش همراه با امنیت برای شماست، با آرزوی دیدار مجدد در سایت رزرواسیون آنلاین الماس تریپ