gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

هتل‌های 1 ستاره قشم

لیست هتل‌های 1 ستاره قشم

هتل‌های 2 ستاره قشم

هتل‌های 2 ستاره قشم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 3 ستاره قشم

هتل‌های 3 ستاره قشم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 4 ستاره قشم

هتل‌های 4 ستاره قشم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 5 ستاره قشم

هتل‌های 5 ستاره قشم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های قشم نزدیک دریا

هتل‌های قشم نزدیک دریا

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های قشم نزدیک بازار

هتل‌های قشم نزدیک بازار

مشاهده هتل‌ها

مرتب سازی:
 • پیشنهادی
 • اقتصادی
 • لاکچری
Loading ...

در حال بارگذاری نتایج ...

  قشم یکی از زیباترین و بزرگ‍‌ترین جزیره‌های ایران است و یک مقصد گردشگری محبوب محسوب می‌شود. مکان‌های تفریحی و مراکز بازار این جزیره طرفداران فراوانی دارد؛ به همین علت هتل‌های زیادی با امکانات مختلف در سراسر این جزیره افتتاح شده است. هر کدام از هتل‌های این جزیره امکانات متفاوتی را ارائه می‌دهد. هتل‌های یک ستاره قشم با وجود یک ستاره بودن‌شان امکانات بی‌نظیری دارند.

  شما می‌توایند از طریق سامانه معتبر گردشگری الماس تریپ نسبت به مقایسه و رزرو هتل‌های قشم با درجه بندی‌های مختلف به صورت آنلاین اقدام کنید.

   

  نحوه رزرو هتل 1 ستاره قشم

  در جزیره قشم، هتل‌های یک ستاره زیادی وجود دارد؛ بنابراین برای رزرو اینگونه هتل‌ها در جزیره قشم هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد؛ به ویژه زمانی که می‌توانید از طریق وب سایت الماس تریپ که سامانه‌ای معتبر برای رزرو هتل است، ضمن مقایسه آنلاین هتل‌های یک ستاره این جزیره با یکدیگر، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  توجه داشته باشید این سامانه امکانی را به وجود آورده است که مسافران بتوانند به مقایسه هتل‌های مختلف مانند هتل‌های 2 ستاره قشم، سه ستاره و… بپردازند و بهترین هتل را مناسب با شرایط و بودجه‌شان انتخاب کنند.

   

  نکات مهم برای زرو هتل یک ستاره قشم

  قبل از رزرو هتل یک ستاره در قشم باید نکاتی را رعایت کنید.

  در گام اول هدف سفر خود را تعیین کنید که به منظور استفاده از مراکز خرید به این جزیره سفر کرده‌اید یا صرف قصد تفریح دارید. زمانی که هدف خود را از قبل مشخص کنید راحت‌تر می‌توانید به رزرو هتل مناسب بپردازید.

  دومین موردی که باید به آن توجه کنید انتظار شما از امکانات هتل است. هتل‌های یک ستاره نسبت به سایر هتل‌های دو، سه، چهار و پنج ستاره امکانات محدودتری ارائه می‌دهند و اصلا به همین علت هم از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند.

  مادامی که این موارد را هنگام رزرو هتل در قشم رعایت کنید می‌توانید بهترین هتل یک ستاره قشم را مطابق با معیارهای خود رزرو از طریق سامانه الماس تریپ رزرو کنید.

   

  هتل مروارید قشم

  هتل‌ مروارید قشم یکی از هتل‌های تازه تاسیس این جزیره است که در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است. این هتل یک ستاره امکانات بی‌نظیری را در اختیار مسافران خود قرار داده است. این هتل دارای 2 طبقه و 9 اتاق است که هر کدام از آن‌ها امکانات ویژه‌ای دارد. از قوانین مهم این هتل باید به ساعت ورود مسافران اشاره کرد. اگر مسافر قبل از ساعت ۱۴ وارد هتل شود تعهدی از سوی هتل مبنی بر تحویل اتاق زودتر از ساعت مقرر شده وجود ندارد.

   

  هتل آدینه قشم

  هتل آپارتمان آدینه قشم ازهتل‌های تازه تاسیس این جزیره است. این هتل در سال 1396 فعالیت خود را در زمینه خدمت رسانی به گردشگران این جزیره آغاز کرده است. این هتل یک ستاره دارای 5 طبقه و 13 اتاق است.

  یکی از دغدغه‌های مسافران در سفرهای خود به شهرهای مختلف، وجود پارکینگ است؛ از این رو خوب است بدانید که هتل آدینه قشم دارای پارکینگ سرپوشیده است.

   

  هتل دیپلمات قشم

  هتل دیپلمات قشم از هتل‌های بسیار قدیمی این جزیره است که به علت نزدیک بودن به مراکز خرید طرفداران زیادی دارد. این هتل در سال 1379 فعالیت خود را آغاز و برای جلب رضایت مخاطبین خود در سال 1391 به بازسازی پرداخته است.

  هتل دیپلمات قشم با وجود یک ستاره بودن امکانات عالی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. مهم‌ترین امکانات این هتل علاوه بر وسایل و امکانات تفریحی، وجود پارکینگ با ظرفیت 50 خودرو است. این هتل علاوه بر فاصله کوتاهی که تا مراکز خرید جزیره قشم دارد، تا دریا نیز فاصله خیلی کمی دارد و مسافران می‌توانند با اقامت در این هتل به راحتی به دریا برسند.