gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

هتل رز صدرا (شیراز)

رزرو هتل رز صدرا در شهر شیراز با پایین ترین قیمت

امکانات هتل

  از تاریخ
  تا تاریخ
  به مدت شب
  00

  آدرس هتل رز صدرا شیراز

  اطلاعات عمومی

  شهر شیراز که از قطب‌های گردشگری ایران به شمار می‌رود، از جمله شهرهای مهم تاریخی و با تمدن ایران عزیز محسوب خواهد شد. با توجه به این مطلب واضح است که همه ساله گردشگران بسیار زیادی به این منطقه مراجعه می‌کنند و لازم است برای آن‌ها اقامتگاه‌های مختلفی در نظر گرفته شود. یکی از هتل‌هایی که این روزها در حال ساخت است هتل رز صدرا شیراز بوده که در ادامه شما را بیشتر با آن آشنا می‌کنیم.

   

  معرفی هتل رز صدرا شیراز

  هتل رز صدرا شیراز یکی از هتل‌های پنج ستاره شیراز است و در زمینی با مساحت ۱۲ هزار متر مربع که 9 هزار متر مربع آن را به زیربنا اختصاص داده‌اند در آینده بسیار نزدیک افتتاح خواهد شد. این بنا به وسیله شرکت رهروان عملیات ساخت آن در حال اجرا است و چشم انداز بسیار دیدنی به شهر شیراز دارد. رستوران سنتی، کافی شاپ، زمین بازی کودکان و تعداد ۱۰۰ اتاق و واحد اقامتی از جمله امکاناتی است که در هتل رز صدرا قرار خواهد گرفت.

  تلفن هتل رز صدرا شیراز: ۰۵۱۳۳۰۳۷

   

  رزرو هتل رز صدرا شیراز

   برای رزرو هتل در شیراز تنها کافی است از طریق سایت الماس تریپ اقدام به رزرو نمایید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین هتل‌ها را با توجه به خواست شما در اختیارتان قرار خواهیم داد. در ارتباط با هتل رز صدرا شیراز باید به شما عرض کنیم که به محض افتتاح هتل و قابلیت حضور میهمانان حتماً امکان رزرو هتل بصورت آنلاین را در سایت الماس تریپ برای شما قرار می‌دهیم تا سفری بدون دغدغه را تجربه کنید.

   

  قیمت هتل رز صدرا شیراز

  همانطور که به این مطلب اشاره کردیم این هتل در حال ساخت است و هنوز افتتاح نشده است؛ بنابراین نمی‌توانیم هیچگونه قیمتی را برای آن عنوان کنیم. اما قطعاً سن کودک و تعداد شب‌هایی که شما می‌خواهید در این هتل اقامت داشته باشید، در هزینه‌هایی که باید برای آن بپردازید بسیار اثر گذار هستند.