gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

مجتمع اقامتی جهان نما (مشهد)

رزرو مجتمع اقامتی جهان نما در شهر مشهد با پایین ترین قیمت

امکانات هتل

  از تاریخ
  تا تاریخ
  به مدت شب
  00

  آدرس مجتمع اقامتی جهان نما مشهد

  مشهد، خیابان شیرازی، شیرازی 3

  اطلاعات عمومی

  مشهد یکی از شهرهای زیارتی سیاحتی ایران است که سالانه میزبان مسافران زیادی از نقاط مختلف ایران و حتی جهان است! به خصوص در مناسبات مذهبی، ما شاهد خیل عظیمی از زائران در این شهر هستیم؛ به همین دلیل در سرتاسر این شهر انواع هتل با ستاره‌های مختلف از 1 ستاره تا هتل‌های 5 ستاره مشهد افتتاح شده است تا مسافران بتوانند بنا به شرایط خود یکی از آن‌ها را رزرو کنند.

  برای برخی از افرادی که به قصد زیارت حرم امام رضا به مشهد می‌آیند، فاصله محل اقامت‌شان تا حرم اهمیت ویژه‌ای دارد؛ به این افراد رزرو یکی از هتل‌های مشهد نزدیک حرم (همچون مجتمع اقامتی جهان نما مشهد) پیشنهاد می‌شود.

   

   معرفی مجتمع اقامتی جهان نما مشهد

  مجتمع اقامتی جهان نما مشهد یکی از هتل‌های تازه تاسیس این شهر است که به ضمن امکانات بی‌نظیری که برای مسافران شهر مشهد در نظر گرفته، 5 ستاره از صنف امتیاز دهندگان هتل دریافت کرده است. این هتل که از هتل‌های مشهد خیابان شیرازی است، فاصله بسیار کمی تا حرم دارد. زائرانی که در مجتمع اقامتی جهان نما مشهد اقامت دارند با پای پیاده، طی 5 الی 10 دقیقه می‌توانند به حرم مطهر 

  دسترسی پیدا کنند.

   

  لازم به ذکر است پرسنل این مجتمع 5 ستاره آموزش دیده‌اند و از مهمانان خود به خوبی استقبال می‌کنند.

   

  این هتل همچنین فاصله بسیار کمی با مکان‌های دیدنی مانند آرامگاه نادرشاه افشار، موزه مردم شناسی مشهد و بازار بزرگ مرکزی فاز 1 دارد و زائران می‌توانند برای اوقات فراغت خود به این مکان‌ها مراجعه کنند؛ از طرفی اگر قصد خرید سوغاتی نیز داشته باشید هم تنها با 20 دقیقه پیاده روی می‌توانید به بازار رضا دسترسی پیدا کنید.

  توصیه می‌کنیم حتما قبل از ورود به شهر جهت رزرو هتل و مجتمع اقامتی جهان‌نما مشهد اقدام کنید؛ زیرا به علت تقاضای بالا برای سفر به مشهد و رزرو هتل جهان نما مشهد، این امکان وجود دارد که ظرفیت این مجتمع پر شود.

   

  مزایا رزرو مجتمع اقامتی جهان نما مشهد از الماس تریپ

  الماس تریپ سامانه معتبر گردشگری است که امکان رزرو آنلاین مجتمع اقامتی جهان نما مشهد را برای مسافران این شهر فراهم کرده است. این سامانه برای جلب رضایت و اعتماد بیشتر زائران، تخفیفات ویژه‌ای را برای رزرو این هتل در نظر گرفته‌ است؛ همچنین این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند قبل از ورود به شهر به صورت آنلاین این هتل را با سایر هتل‌های مشهد مقایسه و سپس آن را رزرو کنند.

  به این منظور کافیست به وب سایت سامانه الماس تریپ مراجعه کنید و شهر و مدت زمان اقامت خود را در این سامانه ثبت کنید تا لیستی از بهترین هتل‌های مشهد در اختیارتان قرار بگیرد؛ سپس از این طریق شما می‌توانید هتل‌ها را با یکدیگر مقایسه و گزینه متناسب با بودجه‌تان را انتخاب کنید.

  علاوه بر رزرو آنلاین، شما می‌توانید رزرو مجتمع اقامتی جهان نما مشهد را به صورت تلفنی و با شماره‌گیری شماره 05133037 نیز انجام دهید. تیم پشتیبانی الماس تریپ در سامانه رزرو تلفنی شما را در امر رزرو این هتل راهنمایی می‌کنند. 

  مسافران از این دو روش می‌توانند قیمت رزرو اتاق در مجتمع اقامتی جهان نما مشهد را نیز استعلام کنند.

  بعد از رزرو این هتل می‌توانید به آدرس مشهد، خیابان شیرازی، شیرازی 3 مراجعه کنید و اتاق خود را تحویل بگیرید