gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

هتل مشهد خیابان نواب صفوی

لیست هتل مشهد خیابان نواب صفوی

هتل‌های 5 ستاره مشهد

هتل‌های 5 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 4 ستاره مشهد

هتل‌های 4 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 3 ستاره مشهد

هتل‌های 3 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 2 ستاره مشهد

هتل‌های 2 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

 هتل‌های مشهد نزدیک حرم

هتل‌های مشهد نزدیک حرم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان امام رضا

هتل‌های مشهد خیابان امام رضا

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان شیرازی

هتل‌های مشهد خیابان شیرازی

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد باب الجواد

هتل‌های مشهد باب الجواد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان خسروی

هتل‌های مشهد خیابان خسروی

مشاهده هتل‌ها

 هتل‌های مشهد خیابان طبرسی

هتل‌های مشهد خیابان طبرسی

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان احمد آباد

هتل‌های مشهد خیابان احمد آباد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های نزدیک پارک ملت مشهد

هتل‌های نزدیک پارک ملت مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های لوکس مشهد

هتل‌های لوکس مشهد

مشاهده هتل‌ها

مرتب سازی:
 • پیشنهادی
 • اقتصادی
 • لاکچری
Loading ...

در حال بارگذاری نتایج ...

  خیابان نواب صفوی مشهد، جاذبه‌ای بی‌نظیر برای مسافرانی است که قصد زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و تفریح در این شهر مقدس را دارند. هر ساله، میلیون‌ها زائر و گردشگر از سراسر جهان به مشهد حجابیت عظیم می‌بخشند، و در این حال وقتی از خدمات هتل‌های منطقه خیابان نواب صفوی بهره‌مند می‌شوند، لحظاتی دل‌نشین و به یاد ماندنی را تجربه می‌کنند.

   

  مجموعه الماس تریپ رزرو هتل در مشهد را با تخفیفات عالی و همچنین امکاناتی که شما انتظار دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای رزرو هتل بهبهان مشهد یا سایر هتل‌ها در سامانه الماس تریپ اقدام کنید.

   

  هتل‌های نزدیک خیابان نواب صفوی مشهد بسیار زیاد هستند که هر کدام از آن‌ها امکانات متفاوت و دارای ستاره‌های مختلفی هستند؛ فقط کافی است که از طریق پشتیبانی الماس تریپ ارتباط بگیرید تا اطلاعات هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی را دریافت کنید.

   

  معرفی هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی

  هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی تقریبا فاصله نزدیکی با حرم دارند که هتل‌های یک ستاره مشهد تا هتل‌های چند ستاره مشهد در این خیابان واقع شده است. در ادامه به چند هتل آپارتمان مشهد خیابان نواب صفوی اشاره می‌کنیم. 

   

  هتل لیان مشهد

  هتل لیان مشهد یکی از تازه تاسیس‌ترین هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی است که در سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده است. هتل لیان یکی از هتل‌‌های 4 ستاره مشهد است که از لحاظ امکانات رتبه عالی دارد. این هتل پرسنل آموزش دیده‌ای را برای میزبانی در کنار خود گردآوری کرده است که برای خدمت رسانی به مسافران حاضرند. هتل لیان مشهد 10 طبقه است که دارای 126 اتاق مجهز با بالاترین امکانات است. این هتل در خیابان نواب صفوی بین شوشتری 8 و 10 واقع شده است. 

   

  هتل حیات شرق مشهد 

  هتل حیات شرق مشهد فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و در خیابان نواب صفوی 10 واقع شده است. این هتل 3 ستاره است و از مزیت‌های این هتل می‌توان به نزدیک بودن هتل به حرم و مراکز خرید مانند بازار رضا اشاره کرد. این هتل پرسنل مجرب و حرفه‌ای را در کنار خود دارد، همچنین این هتل در 8 طبقه و 332 اتاق آماده خدمت رسانی به مسافرانی که مشهد مقدس سفر کرده‌اند است. 

   

  هتل آپارتمان سروش مشهد 

  هتل آپارتمان سروش مشهد یکی از هتل آپارتمان‌های قدیمی مشهد که در خیابان نواب صفوی 12 واقع شده و که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است؛ اما در سال 1394 این هتل جهت رضایت بیشتر بازسازی شده است. این هتل برخلاف هتل آپارتمان کنعان مشهد که دارای 1 ستاره است، 2 ستاره دارد و فاصله کوتاهی با حرم امام رضا دارند و مسافران می‌توانند به صورت پیاده در عرض 5 دقیقه به حرم مطهر برسند.

  هتل سرزمین آفتاب 

  هتل سرزمین آفتاب یکی از هتل‌های 2 ستاره مشهد است که در سال 1389 تاسیس شده است و برای خدمت رسانی بهتر به مسافرانی که به مشهد سفر می‌کنند در سال 1396 هتل بازسازی و به روز شده است. این هتل در خیابان نواب صفوی 14 واقع شده و از مزیت‌های این هتل نزدیکی آن به حرم امام رضا و نزدیک به مراکز خرید مانند 17 شهریور است که مسافران در مدت زمان کوتاهی می‌توانند به مکان‌های مورد نظر خود برسند.

   

  هتل آپارتمان شکوه ایمان مشهد

  هتل آپارتمان شکوه ایمان مشهد یکی از هتل‌های 2 ستاره خیابان نواب صفوی است که فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. یکی از مزیت‌های این هتل وجود رستوران به سمت حرم امام رضا است، همچنین که این هتل در فاصله کوتاهی تا حرم قرار دارد و مسافران در مدت زمان کوتاهی به بست نواب حرم می‌رسند. پرسنل این هتل بسیار مجرب و آموزش دیده هستند و به صورت حرفه‌ای میزبان مسافران این هتل هستند.

   

  رزرو هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی با الماس تریپ

  افرادی که قصد سفر به مشهد را دارند بهتر است قبل از ورود به مشهد محل اقامت خود را تعیین کنند. رزرو هتل با الماس تریپ مزایایی را به همراه دارد؛ به همین منظور می‌توانند از طریق کارشناسان این مجموعه، هتل مناسب خود را انتخاب کنند. الماس تریپ امکانات هتل‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید اطلاعاتی از اینکه شما چه انتظاراتی از هتل دارید و یا بودجه‌ای که برای رزرو هتل در نظر گرفتید چه قدر است را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا آن‌ها بهترین هتل‌های مشهد نزدیک حرم را به شما پیشنهاد دهند. 

   

  نکاتی که باید هنگام رزرو هتل مشهد خیابان نواب صفوی رعایت کنید

  هنگام رزرو هتل در مشهد خیابان نواب صفوی باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید مدت زمانی که در مشهد هستید را به خوبی سپری کنید. اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که به آن باید توجه داشته باشید بودجه‌ای است که برای رزرو هتل مشهد خیابان نواب صفوی در نظر گرفته‌اید تا کارشناسان ما بتوانند راحت‌تر هتل مناسب شما برایتان رزرو کنند. پس از بررسی قیمت هتل، باید مکان هتل را در نظر بگیرد که دقیقا در کدام یک از خیابان‌های نواب صفوی می‌خواید اقامت داشته باشید.

   یکی از نکات دیگری که باید هنگام رزرو هتل آپارتمان مشهد خیابان نواب صفوی به آن دقت کنید این است که باید مشخص کنید چه امکاناتی را از هتل انتظار دارید. بعد از این شما این اطلاعات را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید پس از بررسی‌ها لازم هتل مناسب شما را همراه با تخفیف به شما پیشنهاد می‌دهیم و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان هتل خود را رزرو کنید.

   

  نتیجه گیری

  با اقامت در هتل‌های خیابان نواب صفوی مشهد، شما علاوه بر زیارت مکان متبرک حرم امام رضا (ع)، از تجربه‌ای خوشایند در محیطی دل‌پذیر و با امکانات بی‌نظیر بهره‌مند خواهید شد. این هتل‌ها با محیطی گرم و کارکنانی مهربان، پذیرایی از شما را در اولویت خود قرار می‌دهند و لحظاتی به یادماندنی را در زندگی شما به ارمغان می‌آورند.

  اتاق‌های مدرن و مجهز به تمامی امکانات رفاهی، رستوران‌ها و کافه‌های معتبر با منوی متنوع و لذیذ، امکانات ملاقات و کنفرانس، سالن‌های ورزشی و سونا، همه در اختیار مهمانان این هتل‌ها قرار دارند.

  رزرو هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی از طریق سایت‌هایی مانند الماس تریپ بسیار آسان و سریع انجام می‌شود. این سایت‌ها با ارائه تخفیفات ویژه و پیشنهادهای اختصاصی، به مسافران این امکان را می‌دهند تا با بودجه‌ای کمتر، اقامتی لوکس و به یادماندنی را در هتل‌های مشهد انتخاب کنند.

   

  رزرو هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی از سامانه الماس تریپ چه زمانی شامل تخفیف می‌شود؟

  تخفیف‌های سامانه الماس تریپ روی هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی معمولا در مناسب‌ها و اعیاد مختلف لحاظ می‌شود. در این صورت اگر قصد سفر به مشهد مقدس را دارید برای این که از تخفیف‌های ویژه الماس تریپ برخوردار شوید بهتر است قبل از سفر شرایط را بسنجید و از تخفیف‌های ویژه این سامانه بهره‌مند شوید.

  بهترین هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی جهت رزرو کدامند؟

  هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی از این لحاظ که به حرم مطهر امام رضا (ع) بسیار نزدیک هستند یک مزیت برای رزرو محسوب می‌شوند؛ در این خیابان هتل‌های یک تا 5 ستاره واقع شده است. از جمله لوکس‌ترین هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی می‌توان هتل لیان مشهد و هتل حیات شرق مشهد را نام برد.

  قیمت رزرو هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی چقدر است؟

  قیمت هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی به عوامل مختلفی مانند تعداد ستاره‌های هتل، خدمات و امکانات، فاصله تا حرم مطهر رضوی و… بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت رزرو هتل‌های مشهد خیابان نواب صفوی می‌توانید با کارشناسان ما در سامانه الماس تریپ از طریق شماره 05133037 ارتباط برقرار کنید.