gifلطفا منتظر بمانید ...
x
آفر ویژهآفر ویژه

هتل‌های مشهد خیابان امام رضا

لیست هتل‌های مشهد خیابان امام رضا

هتل‌های 5 ستاره مشهد

هتل‌های 5 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 4 ستاره مشهد

هتل‌های 4 ستاره مشهد

مشاهده هتل ها

هتل‌های 3 ستاره مشهد

هتل‌های 3 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های 2 ستاره مشهد

هتل‌های 2 ستاره مشهد

مشاهده هتل‌ها

 هتل‌های مشهد نزدیک حرم

هتل‌های مشهد نزدیک حرم

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان شیرازی

هتل‌های مشهد خیابان شیرازی

مشاهده هتل‌ها

هتل مشهد خیابان نواب صفوی

هتل مشهد خیابان نواب صفوی

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد باب الجواد

هتل‌های مشهد باب الجواد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان خسروی

هتل‌های مشهد خیابان خسروی

مشاهده هتل‌ها

 هتل‌های مشهد خیابان طبرسی

هتل‌های مشهد خیابان طبرسی

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های مشهد خیابان احمد آباد

هتل‌های مشهد خیابان احمد آباد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های نزدیک پارک ملت مشهد

هتل‌های نزدیک پارک ملت مشهد

مشاهده هتل‌ها

هتل‌های لوکس مشهد

هتل‌های لوکس مشهد

مشاهده هتل‌ها

مرتب سازی:
 • پیشنهادی
 • اقتصادی
 • لاکچری
Loading ...

در حال بارگذاری نتایج ...

  خیابان امام رضا مشهد یکی از خیابان های مهم مشهد است که به دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد باعث شده هتل های بسیاری در این خیابان ساخته شوند. هتل‌های خیابان امام رضا مشهد از بهترین پیشنهادهایی است که می‌توان به زائران امام رضا داد. رزرو هتل در مشهد از موارد بسیار مهمی است که اکثر افراد قبل از ورود به شهر مقدس مشهد انجام می‌دهند و قطعا قبل از اقدام به رزرو تحقیقاتی را برای انتخاب بهترین هتل مشهد انجام می‌دهند. 

   

  نکات مهم در رزرو هتل‌های مشهد در خیابان امام رضا

  مشهد شهر زیارتی و سیاحتی است؛ به همین دلیل باید محل اسکان خود را تعیین کنید. از طرفی در همه ماه‌های سال افراد برای زیارت و سیاحت به این شهر سفر می‌کنند. هتل‌های مشهد در نزدیک حرم از مواردی است که اکثر زائرین به دنبال آن هستند تا بتوانند به راحتی به حرم دسترسی داشته باشند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حرم امام رضا (ع) برسند. در زمان رزرو هتلی در مشهد خیابان امام رضا باید به چندین نکته توجه کنید تا بتوانید اسکان مطلوبی را در مدت زمانی که در مشهد سپری می‌کنید داشته باشید. در گام اول باید انتخاب کنید که به دنبال هتل یا هتل آپارتمان در خیابان امام رضا مشهد هستید؛ به این دلیل که هر کدام از این‌ دو تفاوت‌هایی را باهم دارند. در گام دوم باید به طور کامل اطلاعات هتل را مطالعه کنید تا دقیقا همان امکاناتی که مناسب با بودجه شما است را بتوانید پیدا و رزرو کنید.

   

  معرفی هتل‌های خیابان امام رضا مشهد

  در خیابان امام رضا هتل‌های زیادی وجود دارد که افراد زیادی خواهان این هتل‌ها هستند؛ جالب است بدانید که برخی از افراد بخاطر ازدحامی که در خیابان امام رضا وجود دارد علاقه‌مند هستند که در اطراف خیابان امام رضا به رزرو هتل آپارتمان بپردازند. رزرو هتل اپارتمان مشهد در خیابان امام رضا از چندین روش امکان پذیر است. الماس تریپ با وجود سیستم رزرو آنلاین می‌تواند بهترین هتل را برای شما رزرو کند. لیست هتل‌های مشهد خیابان امام رضا در ادامه برای شما به نمایش می‌گذاریم.

   

  هتل مرمر

  هتل مرمر یکی از تازه‌ تاسیس‌ترین هتل‌های مشهد در خیابان امام رضا (ع) است. این هتل از سال 1394 شروع به ارائه خدمات کرده است و در خیابان امام رضا(ع) 8 واقع شده است. یکی از مزیت‌های هتل مرمر نزدیکی آن به بازار 17 شهریور و بازار رضا است. این هتل پرسنلی مجرب و آموزش دیده‌ای را برای میزبانی زائران فراهم کرده است.

   

  هتل آرین

  هتل آرین فعالیت و خدمات رسانی خود به زائران را از سال 1396 آغاز کرده است. این هتل یکی از نزدیک‌ترین هتل‌های نزدیک به حرم امام رضا (ع) است و در امام رضا 3 واقع شده است و فاصله زمانی آن تا حرم 4 دقیقه به صورت پیاده رو است. 

   

  هتل پایتخت

  یکی از قدیمی‌ترین هتل آپارتمان‌های مشهد خیابان امام رضا هتل آپارتمان پایتخت است که فعالیت خود را از سال 1389 آغازکرده است. این هتل امکانات بسیار خوبی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. این هتل در امام رضا 2 واقع شده است.

   

  هتل قصر طلایی

  یکی از لوکس‌ترین هتل‌های خیابان امام رضا مشهد هتل قصر طلایی است. این هتل 5 ستاره بسیار شیک است و امکانات فوق العاده‌ای را در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد و به حرم بسیار نزدیک است و علاوه بر آن مسافران می‌توانند به راحتی به مراکز خرید دسترسی پیدا کنند.

   

  هتل نسیم شرق 

  هتل نسیم شرق یکی از نوسازترین هتل‌های مشهد است که در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. اتاق‌های این هتل بسیار با کیفیت است و پرسنل مجرب و آموزش دیده‌ای دارد. هتل نسیم شرق همچون هتل آپارتمان کنعان مشهد در امام رضا 8 واقع شده است و مسافر به صورت پیاده تا حرم 10 دقیقه فاصله دارد.

   

  الماس تریپ معتبرترین سامانه برای رزرو هتل آپارتمان در خیابان امام رضا مشهد 

  الماس تریپ به افرادی که قصد رزرو هتل و هتل اپارتمان را در مشهد دارند کمک می‌کند تا بتوانند بهترین هتل را برای مدت زمانی که در مشهد مهمان هستند رزرو کنند.  رزرو هتل قبل از اینکه به مقصد برسید از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید؛ به این دلیل که ممکن است زمانی که شما به مشهد می‌رسید اتاق خالی پیدا نکنید و یا امکاناتی که مد نظر دارید را در اختیار شما قرار نگیرد و از طرفی افراد به دنبال هتل‌های ارزان هستند. قیمت هتل در مشهد خیابان امام رضا متغیر است که ما تخفیف‌هایی را بر روی هزینه اتاق‌های هتل برای شما در نظر می‌گیریم. برای رزرو هتل از الماس تریپ می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید و اطلاعاتی از امکاناتی که می‌خواهید و مقدار بودجه‌ای که در نظر گرفتید را در اختیار ما قرار دهید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

   

  قوانین هتل‌های مشهد خیابان امام رضا(ع)

  قوانین عمومی هتل‌های خیابان امام رضا(ع) مشهد تقریبا با هم یکی است. از مهم‌ترین این قوانین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اتاق‌های این هتل‌ها عموما در ساعت 14 تحویل مسافر داده می‌شوند و در ساعت 12 ظهر تحویل گرفته خواهد شد.

  • پذیرش زوجین تنها با ارائه کارت‌ملی به همراه شناسنامه عکس‌دار و یا صیغه‌نامه معتبر انجام می‌شود. 

  •  پذیرش خانم‌ها با ارائه کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار صورت می‌پذیرد.

  • ورود حیوانات به به عموم هتل‌ها ممنوع است.

  • استعمال دخانیات در برخی از هتل‌ها داخل اتاق ممنوع است و برای استعمال دخانیات می‌توانید از اتاق‌های SMOKE FREE استفاده کنید. 

  • در صورتی وارد کردن خسارت به اموال هتل باید غرامت آن را بپردازید.

   

  قیمت هتل‌های خیابان امام رضا مشهد

  هتل‌های خیابان امام رضا مشهد طیف گسترده‌ای از قیمت را در خود جای ‌می‌دهد و شما تقریبا از شبی 400 هزار تومان می‌توانید رنج قیمتی این هتل‌ها را درنظر بگیرید.

  علاوه بر آن باید دقت داشته باشید که عوامل مختلفی می‌تواند بر قیمت هتل انتخابی شما تاثیر بگذارد که گرید هتل یکی از آن‌هاست؛ به طوری که هرچه گرید یک هتل بالاتر باشد امکانات ارائه شده بیشتر و به طبع قیمت آن نیز بالاتر است.

   شما کافیست با توجه به شرایط‌تان هتل موردنظر خود را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد باید تعداد شب‌های اقامت و تعداد نفرات همراه خود را در سامانه الماس تریپ مشخص کنید.

  پس از مشخص کردن این مرحله نیاز به تکمیل اطلاعات شخصی دارید. توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده حتما باید با کارت شناسایی همخوانی داشته باشد.

  در نهایت پس از طی کردن مراحل فوق مبلغ نهایی برای شما نمایش داده خواهد شد.

   

   

   

  نتیجه گیری

  هدف ما در این مطلب بررسی هتل‌هایی است که در خیابان امام رضا مشهد واقع شده.

  رزرو هتل در مشهد به‌عنوان یکی از مراحل سفر، برای زائران و مسافران بسیار اهمیت دارد و انتخاب بهترین هتل برای اقامت می‌تواند تجربه زیارت را بسیار مثمر ثمرتر کند. زائران قبل از سفر، تحقیقات دقیقی انجام می‌دهند تا بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشند؛ در این راستا، مجموعه الماس تریپ با همراهی و راهنمایی زائران در انتخاب بهترین هتل‌های مشهد با امکانات و بودجه‌های مختلف، آن‌ها را در تجربه‌ی یک سفر خوشایند و بی‌نظیر به این شهر مقدس همراهی میکند. هدف این مطلب بررسی جنبه‌های مختلف انتخاب و رزرو هتل‌ در خیابان امام رضا مشهد برای رفاه زائران است.

   

   

  مزیت رزرو هتل‌های مشهد خیابان امام رضا از سامانه الماس تریپ چیست؟

  قیمت مناسب و معقول، تنوع و جامعیت در ارائه هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌ها مطمئن‌ترین و سریع‌ترین سامانه رزرواسیون هتل، تخفیف‌های ویژه در اعیاد و مناسبت‌ها

  آیا هتل‌های مشهد خیابان امام رضا برای رزرو مناسب هستند؟

  خیابان امام رضا یکی از چهار خیابان اصلی است که به حرم امام رضا منتهی می‌شود. در این خیابان طیف متنوعی از هتل‌های یک تا 5 ستاره وجود دارد. از آنجا که فاصله هتل آپارتمان‌های مشهد خیابان امام رضا تا حرم مطهر رضوی بسیار کوتاه بازارهای مهم مشهد در آن واقع شده است می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای افرادی باشد که به قصد زیارت به مشهد سفر کرده‌اند.

  معروف‌ترین هتل‌های مشهد خیابان امام رضا کدامند؟

  در خیابان امام رضا هتل‌های بی‌شماری واقع شده است که هر یک از خدمات ویژه‌ای برخوردار هستند؛ چهار هتل شناخته شده این خیابان عبارتند از: هتل قصر طلایی، هتل مرمر، هتل آرین و هتل پایتخت

  قیمت رزرو هتل‌های مشهد خیابان امام رضا چگونه است؟

  قیمت هتل در مشهد خیابان امام رضا به فاکتورها و عواملی مانند تعداد ستاره‌، نحوه خدمات‌دهی، امکانات اتاق‌ها و هتل بستگی دارد. از این رو نمی‌توان قیمت مشخصی برای رزرو هتل آپارتمان در خیابان امام رضا مشهد تعیین کرد. در صورتی که قصد رزرو هتل در این محدوده را داشتید می‌توانید با کارشناسان الماس تریپ از طریق شماره 05133037 تماس بگیرید یا از طریق سایت الماس تریپ اقدام کنید.